tyagny-bok
Лідер «Свободи» також закликав усіх учасників Революції гідності та представників ЗМІ надавати фото- відеодокази порушень, до яких вдавалися так звані правоохоронці під час Майдану

Всі виконавці злочинних наказів під час Майдану та безпосередньо представники тодішнього режиму мають опинитися на лаві підсудних. А сам судовий процес необхідно перетворити на український аналог Нюрнберзького процесу. Таку думку висловив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок перед початком суду над екс-керівником львівського «Беркута» Ростиславом Пациляком. Про це повідомляє прес-служба націоналістів.

«Зараз ситуація надзвичайно заплутана та складана, оскільки прокуратура передала до судів три різних справи. Зокрема, у різних судах розглядають справи щодо київського, львівського та харківського «Беркута». Те, що ці справи не об’єднані, дає можливість адвокатам «беркутівців» затягувати та схиляти хід процесу на свою користь. Через це справи не надто активно висвітлюють ЗМІ, а суспільство втрачає інтерес. Однак ми переконані, що на цьому етапі справи щодо зловживань і злочинів «Беркута» проти українців у час Революції гідности мають набути максимально широкого суспільного резонансу», – зазначив Тягнибок.

Лідер націоналістів також розповів, що у справі щодо екс-командира львівського «Беркута» Пациляка низка активістів Майдану й народних депутатів, зокрема він, проходять частково як свідки та потерпілі: «Ідеться про епізод 18 лютого 2014 року в Маріїнському парку, коли представники львівського «Беркута» напали на депутатів-«свободівців» та активістів, завдавши їм численних ушкоджень. Але це лише окремий епізод, тому я переконаний, що справу Майдану мають розглядати комплексно. А рішення суду повинне стосуватися не офірних цапів, як би того хотіли колишні представники режиму Януковича. Цей процес маємо перетворити на такий собі український аналог Нюрнберзького процесу – на лаві підсудних мають опинитися усі: виконавці злочинних наказів тодішньої влади та безпосередньо представники режиму. Це було би правильно».

Лідер «Свободи» також закликав усіх учасників Революції гідності та представників ЗМІ надавати фото- відеодокази порушень, до яких вдавалися так звані правоохоронці під час Майдану.

До слова, суд над екс-«беркутівцем» Пациляком за кілька хвилин після початку перенесли на 10:00 8 листопада у зв’язку із хворобою захисника підозрюваного та неявкою прокурора. Тягнибок у зв’язку з цим наголосив, що це свідчить про навмисне затягування справи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ