Суд обрав екс-заступнику генпрокурора запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Касько вважає таке рішення необґрунтованим і має намір його оскаржити
Суд обрав екс-заступнику генпрокурора запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Касько вважає таке рішення необґрунтованим і має намір його оскаржити

Печерський районний суд міста Києва відмовив у клопотанні прокуратури щодо взяття під варту колишнього заступника генерального прокурора України Віталія Каська, якого ГПУ звинувачує у шахрайстві з нерухомістю. Відповідне рішення зачитав на судовому засіданні суддя у справі Олег Білоцерківець, передає Укрінформ.

«У задоволенні клопотання прокурора відділу процесуального керівництва Генеральної прокуратури Макарова про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Каська відмовити», – сказав суддя.

Водночас cуд обрав екс-заступнику генпрокурора запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Це означає, що Касько має з’являтися на допит за викликом слідчих. Також йому заборонено виїжджати за межі місця мешкання. Суддя попередив, що у разі невиконання цієї умови до екс-заступника генпрокурора буде застосовано жорсткіші заходи.

Після завершення судового засідання Віталій Касько заявив, що вважає таке рішення суду необґрунтованим і має намір його оскаржити. На його думку, суд перебуває під політичним тиском і «змушений порушувати закон так само, як це робить прокуратура».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 квітня ГПУ оголосила екс-заступнику генерального прокурора України Віталію Каську підозру в махінаціях зі службовим житлом, зокрема, щодо незаконного заволодіння квартирою у центрі Києва. Сам Касько всі звинувачення заперечує.

Згодом він розповів про квартири, через які проти нього порушили кримінальні провадження.

Нагадаємо, 15 лютого 2015 року заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив, що звільняється з органів прокуратури через корупцію у відомстві та саботаж його роботи генпрокурором Віктором Шокіним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ