sport-life
Більшість інформаційних табличок у клубах перекладені іноземною мовою без дублювання українською

Вітчизняна Феміда стала на бік мережі Sport Life в її небажанні обслуговувати громадян України державною мовою. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив львів’янин Святослав Літинський, передає Galinfo.

Киянка Ганна Романюк подала в суд на мережу спортивних клубів Sport Life, вимагаючи перекласти таблички в спортзалах з російської на українську мову.

На першому засіданні суду підтвердилось, що більшість інформаційних табличок у клубах перекладені іноземною мовою без дублювання українською.

За результатом розгляду справи, Святошинський районний суд міста Києва відмовив Ганні Романюк в задоволенні позову.

«Повна відмова. Англомовним можна, українцям ні», – зазначив Літинський.

Нагадаємо, нещодавно Літинський подав позов до суду на керівника Національної поліції Хатію Деканоідзе через порушення нею мовного законодавства.

Нагадаємо, восени 2015-го року суд задовольнив позов львівського активіста до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Тоді через законність вимог і порушення мовного законодавства суд зобов’язав Міністерство внутрішніх справ України перекладати всі виступи Арсена Авакова державною мовою.

Як відомо, старший викладач кафедри програмування Львівського університету Святослав Літинський уже кілька років послідовно бореться через суди за права україномовних споживачів товарів та послуг. Йому вдалося виграти позови проти виробника пральних машин Samsung, «ПриватБанку» і «Пузатої Хати». Він також став першим українцем, який через суд домігся видачі паспорта громадянина України без російськомовного дубляжу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ