Після рішення суду
Після рішення суду

5 жовтня, пізно увечері, Апеляційний суд Києва частково задовольнив апеляційну скаргу неповнолітнього волонтера Олексія Логвіна (16 років) та студента Марка Мельничука. Хлопців затримали після акції 31 серпня біля парламенту і попри відсутність підстав для найжорсткішого запобіжного заходу більше місяця утримували за ґратами. Апеляційний суд визнав, що достатньою мірою запобіжного заходу для патріотів буде нічний домашній арешт (з 22-ї до 6-ї години ранку), про це повідомляє прес-служба партії «Свобода».

Олексій Логвін
Олексій Логвін
Марка Мельничука випускають із клітки
Марка Мельничука випускають із клітки

Адвокати підозрюваних від початку розгляду справ наголошували на тому, що в матеріалах немає жодних обґрунтованих підстав для утримання націоналістів під вартою: вони мають міцні соціяльні зв’язки, за них поручилося безліч авторитетних людей – політиків, громадських діячів, навіть духовних осіб.

Тягнибок вітає із звільненням Логвіна
Тягнибок вітає із звільненням Логвіна

«У справах також від самого початку не було інформації щодо осіб, які постраждали від дій Марка Мельничука, а також підстав вважати, що хлопці можуть уникати слідчих дій. Попри це, розгляд апеляцій постійно переносили та затягували», – повідомили у прес-службі.

У «Свободі» нагадали, що під час минулого судового засідання у справі львів’янина Марка Мельничука суд перенесли, аби вислухати одіозного слідчого Козлова про те, як йому вдалося одночасно опитати двох свідків: «Утім, на засідання 5 жовтня слідчий не прийшов, зате змінилися прокурори та склад колегії суддів, тож про допит Козлова забули».

Фото: прес-служба «Свободи» та соцмережі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ