Корнієць
Печерський райсуд Києва не дозволив узяти Корнійця під варту

Печерський райсуд Києва відхилив клопотання прокуратури про взяття колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця під варту. Рішення, яке 19 листопада ухвалила суддя Лариса Цокол, не підлягає оскарженню, повідомляє Українська правда.

Обвинувачення просило взяти Корнійця під варту до 19 грудня через те, що він не виконав попередній запобіжний захід, а саме не вніс заставу в 3 млн. 45 тисяч гривень. Корнієць зазначив, що задоволений таким рішенням суду.

Нагадаємо, 22 жовтня Печерський районний суд Києва відпустив Корнійця під заставу у розмірі 3 мільйони 45 тисяч гривень. 5 липня СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ. У результаті були затримані перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць. За даними слідства, вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн. 150 тис. грн. При проведенні обшуків у них було виявлено понад 500 тис. доларів готівкою, автомат Калашникова і холодну зброю, багато ювелірних виробів і 65 діамантів, після чого скандальних прокурорів стали називати «діамантовими». 16 липня Генеральний прокурор Віктор Шокін звільнив Шапакіна і Корнійця з органів прокуратури.

Читайте: «Діамантовий» прокурор знайшов для себе виправдання: «Хіба це камені? Це пил!..»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ