Геннадій Корбан
Корбана відпустили під домашній арешт

Печерський районний суд ухвалив щодо лідера політичної партії «УКРОП» Геннадія Корбана запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на 2 місяці. Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва, передає УНІАН.

Рішення суду може бути оскаржено відповідно до чинного законодавства. «Сьогодні ми побачили приклад того, що суд все ж таки може виносити рішення бодай з маленькою самостійністю», – заявила адвокат Корбана Оксана Томчук. Вона зазначила, що різниця між триманням під вартою і домашнім арештом є колосальною. «Якщо чесно, це напевно була, можливо, найважча, в принципі, ніч за останні дуже багато років. Я вважаю, що вона була того варта», – заявила захисниця.

Як зазначила Томчук, її підзахисний повинен цілодобово залишатися вдома за визначеною адресою у Дніпропетровську. Суд зобов’язав Корбана носити засіб електронного контролю. Водночас, відповідаючи на запитання про те, чи подаватиме захист апеляцію на ухвалу, адвокат заявила: «Напевно, що так».

Зазначимо, на початку нічного засідання, слідчий прокуратур наполягав, що у клопотанні прокуратури йдеться про обрання Корбану міри запобіжного заходу без визначення розміру застави. «Винятковий захід – тримання під вартою без визначення застави», – зазначив прокурор Василь Мальований. Прокурор мотивував це тим, що Корбан може переховуватися від слідства, чинити тиск на свідків і вчиняти кримінальні правопорушення.

Захист Корбана клопотав про перенесення засідання через пізній час, але прокурори звинуватили адвокатів у затягуванні судового засідання, адже о 8.40 6 листопада закінчується 72-годинний термін для обрання йому міри запобіжного заходу. Адвокати затриманого лідера “УКРОПу” також заявляли, що 17 народних депутатів Верховної Ради України готові взяти їхнього підзахисного на поруки.

Нагадаємо, 31 жовтня в Дніпропетровську співробітники СБУ затримали бізнесмена і лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана. ГПУ звинувачує його у привласненні, розтраті майна (ч.5 ст.191 КК) і незаконному заволодінні транспортним засобом (ч.1 ст.289 КК), а також у створенні організованої злочинної організації.

Читайте: Через тиск на виборчком Корбану загрожує від 3 до 7 років, – Філатов

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ