суд
Печерський райсуд Києва відпустив під заставу в мільйон гривень Юрія Єрняка

Печерський райсуд Києва відпустив під заставу в 1 мільйон гривень Юрія Єрняка, відомого в кримінальних колах як Юра Молдаван, який організував злочинне угруповання «Башмаки». Це рішення суд ухвалив о 4-й ранку в середу, пише ZN.ua.

Молдаван звинувачується у викраденні в 2012 році голови правління ПрАТ «Нафтогазвидобування» Олега Семінського. Разом з Єрняком суд відпустив під таку ж заставу і двох його спільників. Джерело ZN.ua у ГПУ повідомило, що Генпрокуратура має намір оскаржити таке рішення суду.

Нагадаємо, в лютому 2012 року був викрадений голова правління «Нафтогазвидобування» Олег Семінський, який знайшовся лише в травні 2015 року. У червні 2014 року у зв’язку з цим викраденням у Києві був затриманий Юра Молдаван. Суди вже неодноразово звільняли його під заставу, але кожен раз ГПУ домагалася його арешту.

«Нафтогазвидобування» у 1997 році заснували нинішній Президент Петро Порошенко та екс-депутат Микола Рудьковський. Після переходу Порошенка на початку 2000-х в опозицію, його частка в цьому підприємстві перейшла Нестору Шуфричу. У грудні 2013 року Рінат Ахметов викупив у Шуфрича і Рудьковського 25% акцій «Нафтогазвидобування» за 225 мільйонів доларів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ