Юрій Левченко
Юрій Левченко

11 листопада Вищий адміністративний суд України вирішуватиме кому належить 147 гектарів землі посеред Більчанського лісу – київській громаді чи одіозному забудовнику. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України від партії «Свобода» Юрій Левченко і закликав журналістів та громадськість прийти на розгляд цієї справи.

Нардеп нагадав, що 2009 року Київрада Черновецького провернула найбільшу земельну аферу Києва – через фіктивний кооператив «регіоналу» Василю Хмельницькому було безкоштовно передано у приватну власність 147 гектарів землі київської громади. Проте, за словами Левченка, завдяки активній позиції громадськості, злочинне рішення було скасоване.

«Ця перемога була отримана попри те, що представники Київради, які діяли за дорученнями вже Кличка, були на стороні забудовника та заперечували проти повернення землі місту. Така дивна позиція Київради обумовлена тим, що реалізатором проекту забудови на цій ділянці є перший заступник Кличка – Ігор Ніконов. Крім того, що представники Київради в судах діяли в інтересах забудовника, Кличко особисто підписав розпорядження про виділення з міського бюджету 337 мільйонів гривень на підведення дороги і комунікацій під проект свого заступника в національному парку. Не дивлячись на все це, громада виграла суд першої і апеляційної інстанції і де юре ця земля зараз знову належить столиці. Проте, Хмельницький і Ніконов не збираються відмовлятися від «нажитого непосильною працею» і вже «порєшалі» щодо потрібного рішення суду у Вищому адміністративному суді України», – повідомив Левченко.

За інформацією нардепа, екс-«регіонал» домовився з заступником Кличка та суддею Вищого адмінсуду, щоб повторно вкрасти у киян 147 гектарів землі посеред національного парку.

«Всупереч вимогам кодексу адміністративного судочинства, яким встановлено, що судова колегія формується виключно в порядку автоматизованого розподілу справ, колегію у цій справі під головуванням судді Л.Гончар було підібрано у ручному режимі для задоволення інтересів олігарха-забудовника. Суддя Гончар є приватною суддею Василя Хмельницького, яка завжди ухвалює рішення на користь структур одіозного олігарха. Яскравим прикладом упередженості судді є її нещодавнє рішення, яким вона скасувала законне рішення суду апеляційної інстанції і повернула під забудову підприємству Хмельницького 5 гектарів парку по вул. Львівська, 15 в Святошинському районі столиці», – додав Левченко.

Засідання суду по цій справі розпочнеться об 11:00.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ