народний депутат від ВО "Свобода"
Юрій Сиротюк

Апеляційний суд Києва залишив заступника голови партії «Свобода» Юрія Сиротюка за ґратами. Відповідне рішення ухвалено під головування судді В. Лашевича. Про це повідомляє прес-служба політсили.

За повідомленням «Свободи», під час засідання сторона захисту додала до матеріалів справи низку характеристик на Сиротюка та заяв про взяття його на особисті поруки, зокрема від приблизно 30 народних депутатів, осередків українців за кордоном, наукових установ. Окрім цього, суду було надано копію витягу з рішення Шевченківського районного суду м. Києва про відкриття Генеральною прокуратурою кримінального провадження щодо судді Печерського райсуду Карабаня, який обирав запобіжний захід для Юрія Сиротюка, за ухвалення цим суддею неправомірного рішення.

«Показово, що провадження було відкрито 11 вересня – того самого дня, коли відбувався суд над свободівцем. Як стверджують адвокати, це свідчить про адміністративний тиск, який могли вчиняти щодо судді, адже клопотання про обрання запобіжного заходу для їхнього підзахисного до суду подала саме прокуратура» , – йдеться в повідомленні прес-служби.

Судді не взяли до уваги жодних аргументів сторони захисту, а також факти низки порушень, із якими відбувався судовий процес, та ухвалили рішення про відмову в задоволенні апеляції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент взяти Сиротюка на поруки зголосився громадянин Італії, який свого часу переховував від переслідувань режиму Януковича чинного міністра МВС Арсена Авакова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ