Судова влада
Судова влада

Апеляційний суд Києва залишив під вартою підполковника ЗСУ, екс-командира одного з батальйонів 28-ї бригади Володимира Пушкаря. Військового звинувачують у контрабанді та у створенні терористичної організації. Про це повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент.

«Я воював проти терористичних організацій на передовій протягом півтора року, тому абсурдним є звинувачення в її створенні. За час служби на мене не було жодних скарг. І якби я «заробляв» ті 120 млн, отримання яких мені інкримінують, я би хоча б зробив ремонт в квартирі, де живе родина. Під час обшуків слідство могло оцінити стан мого помешкання та реальні статки», – зазначив комбат Пушкар під час засідання.

Адвокати назвали безпідставною підозру та піддали сумніву можливість транспортування вантажів через заміновані взводно-опорні пункти. Прокурор проігнорував це зауваження та заявив про контрабанду 300 фур і отримання неправомірної вигоди за це у сумі 120 млн.

Нагадаємо, що 17 листопада Печерський райсуд столиці постановив арештувати Володимира Пушкаря, хоча попередні 2 місяці, після вручення підозри, підполковник не переховувався від слідства.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ