Кінотеатр «Зоряний»
Кінотеатр «Зоряний»

Київський апеляційний господарський суд залишив приміщення кінотеатру по вул. Московській у власності ВАТ «Кіноцентр «Зоряний», який належить колишньому голові Державного управління справами Андрію Кравцю. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зазначимо, Кравець був директором ВАТ «Кіноцентр «Зоряний» у 2003–2006 роках, він також був членом Партії регіонів. У ЗМІ його називали «завгоспом Януковича». З 2006 р. і до початку лютого 2015 р. директором «Кіноцентру «Зоряний» була дружина Кравця – Марина Пелих. Під час перебування в приватній власності у «Зоряному» проводили з’їзди і наради Партії регіонів.

Договір купівлі-продажу цілісного майнового комплексу комунальної власності між регіональним відділенням ФДМУ та ВАТ «Кіноцентр «Зоряний» уклали в липні 2003 р. В грудні минулого року заступник прокурора Києва через суд зажадав розірвати договір і повернути кінотеатр у комунальну власність. Причиною позову, за даними прокуратури, стали результати перевірки ФДМУ в 2008 р., яка виявила, що власник будівлі порушив умови договору в частині збереження профілю приміщення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ