Касько
24 травня суд розглядатиме скаргу щодо запобіжного заходу Каську

З майна колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська зняли арешт. Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Києва. Про це повідомив адвокат Каська, передає Українська правда.

«Апеляційний суд Києва розглянув апеляційні скарги на рішення Печерського суду про арешт майна Каська. Всі скарги задоволені, суд постановив зняти арешт», – повідомив адвокат.

Він додав, що цим рішенням суд також відмовив екс-генпрокурору Віктору Шокіну в його клопотанні про арешт майна Каська.

Захисник повідомив також, що у вівторок цей же суд, але під головуванням іншого судді, розглядатиме скаргу щодо запобіжного заходу Каську: «Після завтрашнього рішення стане зрозуміло, у якому напрямку рухається ця справа».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 квітня 2015 року ГПУ оголосила екс-заступнику генерального прокурора України Віталію Каську підозру в махінаціях зі службовим житлом, зокрема, щодо незаконного заволодіння квартирою у центрі Києва. Сам Касько всі звинувачення заперечує.

Нагадаємо, 15 лютого 2015 року заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив, що звільняється з органів прокуратури через корупцію у відомстві та саботаж його роботи Віктором Шокіним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ