«Укргазбанк»
Стало відомо, що Державна виконавча служба заарештувала рахунки державного «Укргазбанку»

Вищий господарський суд України зняв арешт з рахунків державного «Укргазбанку». Про це інформує прес-служба фінустанови.

«3 серпня 2016 року рішенням Вищого господарського суду України було зупинено злочинну спробу заволодіння державними коштами через накладання арешту на рахунки «Укргазбанку». Ухвалою Вищого господарського суду України від 3.08.2016 в межах розгляду касаційної скарги ПАТ АБ «Укргазбанк» виконання постанови Київського апеляційного господарського суду від 29.06.2016 зупинено», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що завдяки оперативним та професійним діям Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та правоохоронних органів, які виступили на захист інтересів держави, вдалося зупинити злочинну спробу заволодіння державними коштами в розмірі майже 159 мільйонів гривень.

До вирішення питання державного значення, що могло призвести до дестабілізації ситуації в банківському секторі України, також долучилися правоохоронні органи, які встановлюють замовників, що намагалися заволодіти державними коштами, свідомо порушуючи діючі норми Закону України. Наразі правоохоронні органи та органи державної влади докладають максимум зусиль для якнайшвидшого притягнення цих осіб до відповідальності.

Нагадаємо, раніше Державна виконавча служба заарештувала рахунки державного банку «Укргазбанк». 29 липня з електронної пошти Нацбанку «Укргазбанку» прийшов лист про те, що відділ примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції наклав арешт на кошти банку. Арешт відбувся на підставі наказу Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ «Укрконцепт».

Як відомо, держава володіє 94,94% акцій «Укргазбанку».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ