Злочевський
Злочевський обіймав посаду міністра екології з липня 2010 по квітень 2012 року в уряді Азарова

Апеляційний суд Києва зняв арешт з рахунків компанії «Парі» газовидобувного холдингу Burisma екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, якого підозрюють у незаконному збагаченні. Ухвала від 25 липня оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Укрінформ.

«Апеляційну скаргу представника товариства з обмеженою відповідальністю «Парі» – адвоката Бєлова А.Г. – задовольнити. Ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва – скасувати. Ухвала Апеляційного суду Києва оскарженню не підлягає», – йдеться в судовому рішенні.

Колегія суддів на чолі з Іваном Рибаком дійшла висновку, що Печерський суд наклав арешт на гроші та цінні папери ТОВ «Парі» без достатніх доказів того, що ці гроші є предметом злочину, могли бути здобуті протиправним шляхом і можуть стати предметом спеціальної конфіскації.

Нагадаємо, 1 липня під арешт потрапили рахунки ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ», ТОВ «Парі», ТОВ «Перша українська газонафтова компанія».

Раніше в Держреєстрі судових рішень також були оприлюднені три ухвали Печерського суду від 1 липня про накладення арешту на 20 свердловин «Еско-Північ», 12 свердловин «Першої української нафтогазової компанії» і 14 свердловин компанії «Парі».

Як відомо, Микола Злочевський обіймав посаду міністра екології з 2 липня 2010 по 20 квітня 2012 року в уряді Миколи Азарова.

Справу проти Злочевського порушили 27 березня 2014 року за ч. 3 статті 368-2 Кримінального кодексу «Незаконне збагачення».

15 січня 2016 року Генеральна прокуратура передала справу проти Злочевського до Національного антикорупційного бюро.

Згодом стало відомо, що суд зняв арешт з маєтків та авто преміум-класу скандального екс-міністра часів Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ