Курченко
Госпсуд Києва зняв арешт з майна Курченка

З грошових коштів та майна товариства з обмеженою відповідальністю «Східно-європейська паливно-енергетична компанія» («СЄПЕК») зняли арешт. Відповідне рішення ухвалив 30 листопада Господарський суд Києва, передають Українські Новини.

Таким чином, суд скасував своє визначення від 17 липня 2014 року, яким наклав арешт на майно компанії за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Інтертрансгрупп» (Київ). Суд також зняв арешт з грошових коштів та майно компаній «Муйне», «Анкора-торг», «Амадина», «Айнам», «Амінь», «Хіга», «Алконост» і футбольного клубу «Металіст». Госпсуд Києва прийшов до висновку, що підстав для арешту майна цих компаній більше немає.

Нагадаємо, в лютому 2014 більшість менеджерів «СЄПЕК» виїхали за межі України, де вони ховаються від органів слідства. У березня 2014 року Міністерство внутрішніх справ почало розслідувати нанесення 1,6 млрд. гривень збитків «СЄПЕК» НАК «Нафтогазу України». 20 березня Генеральна прокуратура України оголосила в розшук бізнесмена, власника футбольного клубу «Металіст» (Харків) і власника групи компаній «СЄПЕК» Сергія Курченка.

«СЄПЕК»  об’єднує компанії, що раніше входили до групи «Газ України», яка спеціалізується на торгівлі скрапленим та природним газом, широким спектром нафтопродуктів і товарів для нафтогазової галузі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ