У червні 2014 року Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук суддю Кірєєва
У червні 2014 року Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук суддю Кірєєва

Рада суддів заявляє про відкриття Генпрокуратурою близько 200 кримінальних проваджень проти суддів за неправосудні рішення. Про це в інтерв’ю Українським новинам повідомила голова Ради суддів Валентина Симоненко.

«Близько 200 кримінальних проваджень відкрито проти суддів за неправосудні рішення», – сказала вона. При цьому голова Ради вважає, що ці провадження дуже повільно розслідуються Генпрокуратурою. Вона допускає, що в такий спосіб влада використовує суддів для ухвалення вигідних їй рішень.

Рада суддів констатує нарахування зарплати оголошеному в розшук судді Печерського районного суду Києва Родіону Кірєєву, повідомила Симоненко. За її даними, суддя Кірєєв відсторонений від посади, але зарплата йому нараховується. «Він одержує, по-моєму, мінімальну зарплату. Я не перевіряла, чи одержує він. Але за законом, якщо проаналізувати, то нарахувати йому повинні», – сказала Симоненко.

При цьому голова Ради суддів зазначила, що така ситуація досить типова зараз. «Я також скажу, що тільки 230 млн. гривень витрачено на сьогодні на зарплату тих суддів, які не звільняються Верховною Радою», – повідомила вона. Симоненко наголосила, що такі судді не здійснюють правосуддя, але є суддями й одержують посадовий оклад.

Як відомо, ау червні 2014 року Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук суддю Кірєєв. У 2011 році Кірєєв засудив колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко до 7 років тюремного ув’язнення.

Інформаційний Акцент

  • njkz_284

    Невже так далеко втік? А може він десь поблизу переховується