Чаус
Чаус перетнув кордон із Білоруссю за чужим паспортом

Суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус, якого піймали на хабарі в 150 тисяч доларів США, виїхав з України до Білорусі, а вже потім потрапив до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомили в САП, пише Українська правда.

«Чаус офіційно не залишав підконтрольну Україні територію. Але зараз він таки в Криму», – сказав один зі співрозмовників видання.

За його словами, суддя виїхав спочатку до Білорусі, а вже потім опинився в Криму.

«Він їхав через Білорусь за чужим паспортом. А чому за чужим паспортом, тому що перетин кордону може стати підставою для міжнародного розшуку», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, суддю Миколу Чауса 9 серпня піймали на хабарі: він вимагав та отримав 150 тисяч доларів США (понад 3,7 млн. грн.). При цьому правоохоронці виявили банку з грошима.

6 вересня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт судді-хабарника.

До слова, Чаус на посаді судді займався багатьма резонансними справами. Він ухвалював рішення проти Автомайдану наприкінці 2013-го – початку 2014 років, пізніше вів справу Геннадія Корбана та скасував розшук Юрія Іванющенка – завдяки цьому «Юра Єнакіївський» зняв у європейських судах заборону на пересування Європою і зміг виїхати з Росії в Монако.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ