Юрій Сиротюк спілкується із синами
Юрій Сиротюк спілкується із синами

26 жовтня суддя Печерського райсуду столиці Світлана Шапутько відхилила клопотання захисту політв’язня Юрія Сиротюка щодо зміни для нього запобіжного заходу на непов’язаний із триманням під вартою. Відтак, націоналіст перебуватиме за ґратами щонайменше до 9 листопада. Про це повідомляє прес-служба партії «Свобода».

«Саме ця суддя до 2015 року працювала в Алчевську – на окупованій території, у Київ її було переведено лише цьогоріч. А тиждень тому вона відпустила під заставу «діамантового прокурора» Корнійця. Так само, як і суддя першої інстанції Володимир Карабань (щодо якого 11 вересня, в день розгляду справи Сиротюка, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження), судді апеляційної інстанції, суддя Світлана Шапутько не взяла до уваги ані позитивні характеристики на свободівця, ані десятки клопотань про готовність взяти його на особисті поруки, ані медичні довідки про стан здоров’я підозрюваного та його дружини», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нині впродовж дня у Печерському суді столиці тривало засідання щодо політв’язня Юрія Сиротюка за клопотанням захисту про зміну для нього запобіжного заходу.

Фото: Роман Малко.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ