ПАТ «Херсонський суднобудівний завод»
За підсумками 2015 року чистий збиток ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» зріс до 739 млн. грн

ПАТ «Херсонський суднобудівний завод», що входить до складу «Smart Maritime Group «Смарт-холдингу» олігарха Вадима Новинського, визнали банкрутом. Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Херсонської області та відкрив ліквідаційну процедуру підприємства.  Про це пише Європейська правда.

Згідно з повідомленням, відповідну постанову суд ухвалив 19 липня. Ліквідатором призначений В’ячеслав Менчак.

Херсонський суднобудівний завод засновано 1951 року. Основні види діяльності – будівництво та ремонт суден, виробництво металоконструкцій, обробка металу.

Разом з ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» (Миколаїв) ХСЗ входить до складу «Smart Maritime Group (SMG) «Смарт-холдингу».

Згідно з даними підприємства, за підсумками 2015 року чистий збиток ХСЗ зріс на 30,37% в порівнянні з 2014 роком – до 738,78 млн. гривень, чистий дохід скоротився на 56,13% – до 40,46 млн. гривень.

Згідно з даними, озвученими в рамках другого Національного форуму з підтримки експорту в квітні в Києві гендиректором «SMG» Василем Федіним, за останні два роки обсяги виробництва «SMG» впали в шість разів.

Глава «SMG» також песимістично оцінив перспективи розвитку суднобудування в Україні, заявивши, що «без держпідтримки судпром в найближчі роки приречений на вимирання».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ