тарифи
Вартість 1 куб. м гарячої води залежить від підприємства, що надає послугe, та від наявності електроенергії

В Україні від 1 липня подорожчала послуга з централізованого гарячого водопостачання та опалення, що пов’язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тис. грн за 1 тис. кубометрів. Відповідні рішення раніше були ухвалені Національною комісією, що здійснює регулювання у галузі енергетики і комунальних послуг, пише УНІАН.

Як зазначається, вартість 1 куб. м гарячої води залежить від підприємства, що надає дані послуги, а також від наявності електроенергії.

У столиці постачанням гарячої води займаються компанії «Київенерго» та «Євро-реконструкція» (Дарницька ТЕЦ), а тарифи знаходяться на рівні 35-43 грн. за кубометр.

Таким чином, вартість гарячої води від «Київенерго» з липня становитиме 83,1 грн. за куб. м з рушникосушкою і 76,71 грн. без неї. У постачальника «Євро-Реконструкція» тариф буде на рівні 71,83 грн. і 66,37 грн. відповідно.

Споживачі послуг від «Львівтеплоенерго» платитимуть відповідно 80,42 грн. і 74,03 грн. для споживачів «Залізничтеплоенерго» (Львівська обл.) тариф буде на рівні 77,42 грн. і 71,54 грн. В Одесі вартість гарячої води збільшитися до 77,18 грн. при наявності рушникосушки і до 71,37 грн. без неї.

Крім того, НКРЕКП з липня майже вдвічі підвищила тарифи на теплопостачання.

Наприклад, вартість 1 Гкал тепла від компанії «Київенерго» для споживачів (за наявності квартирного або будинкового лічильника) збільшується з 657,24 грн. до 1416,96 грн., а за відсутності приладів обліку вартість опалення одного квадратного метра приміщення обійдеться в 32,97 грн./місяць порівняно з 16,14 грн./міс. раніше.

Послуги «Євро-реконструкції» подорожчають до 1204,18 грн./Гкал і 31,86 грн./кв. м на місяць відповідно.

Подібний рівень підвищення тарифів буде і в низці інших міст країни. Докладніше зі структурою тарифів та їхнім новим розміром у всіх регіонах України можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ