Ерік Феннінґ
Ерік Феннінґ став першим відкритим геєм, який очолив Сухопутні війська США

Представник ЛГБТ-спільноти, який не приховує своєї сексуальної орієнтації, очолив один з родів військ в США як цивільний керівник, передає Reuters.

Сенат конгресу США одноголосно затвердив кандидатуру 47-річного Еріка Феннінґа на посаду міністра армії. Раніше він був виконувачем обов’язків заступника міністра оборони. На посаді міністра армії Феннінґ змінить Джона Макью, який йде у відставку.

Феннінґ раніше працював заступником міністра ВПС і заступником міністра ВМС. Його вважають близьким радником чинного глави Пентаґону Ештона Картера.

Як зазначають ЗМІ, Феннінґ призначений керувати найбільш численним родом військ США на тлі політики інтеграції геїв і лесбійок до лав збройних сил. Міністр армії (або міністр сухопутних військ) відповідає за питання, що стосуються особового складу, резервів, інфраструктури і закупівель.

Нагадаємо, президент США Барак Обама номінував Еріка Феннінґа на пост міністра армії у вересні 2015 року.

Варто зазначити, що новоспечений міністр сухопутних військ був одним з керівників організації Gay&Lesbian Victory Fund, мета якої – збільшити кількість відкритих геїв в органах влади.

У 2011 році адміністрація Барака Обами офіційно скасувала політику «не питай, не кажи», яка забороняла службу в армії США відкритих геїв і лесбійок.

Гей-спільнота США привітала висунення Феннінґа на посаду міністра.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ