12
Яценюк хоче перевести українські школи на планшети

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк виступає за забезпечення шкіл навчальними планшетами замість друкованих підручників. Про це він заявив в ході зустрічі з 20-ма директорами шкіл Києва, які були призначені за результатами відкритого відбору, пишуть Українські новини.

«З точки зору державних інтересів – тут простіше профінансувати планшети, ніж підручники», – сказав він. За словами прем’єра, навчальні планшети можуть виконувати свої функції протягом в середньому 5 років. Необхідно розробити нову комунікаційну освітню стратегію, зазначив Яценюк, яка передбачатиме введення сучасних технологій в навчальний процес. Зокрема, необхідно запровадити «електронні щоденники», які дозволять інформувати батьків про результати дітей у школі.

Також Яценюк виступив з ініціативою звернутися до американського й британського урядів з проханням допомогти розробити широку програму навчання англійської мови в Україні. «Нам потрібно звернутись до американського й британського урядів з проханням зробити широку програму навчання англійської мови, і нехай їхні уряди нам допоможуть», – сказав Яценюк, зазначивши, що ці уряди, можуть допомогти Україні технічними засобами, підручниками, навчальними програмами тощо.

Зазначимо, Міністерство освіти і науки має намір завершити забезпечення шкіл підручниками для 4-х і 7-х класів до кінця 2015 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Україні з’явилася онлайн-бібліотека, з якої можна завантажити всі шкільні підручники з 1 по 11 клас.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ