переселенці
За час російської агресії в Україні переселенців більше, ніж у війну в Боснії

У результаті військової агресії РФ на території України з тимчасово окупованих територій переміщено близько 2,5 млн осіб. Про це в Twitter з посиланням на дані Управління з координації гуманітарних питань ООН (УКГВ ООН) заявив глава МЗС Швеції Карл Більдт.

«2,5 мільйона осіб – переміщені особи в результаті російській агресії в Україні. Це більше, ніж під час війни в Боснії», – заявив він.

Нагадаємо, за даними Міністерства соціальної політики, на підконтрольній Україні території органи соціального захисту станом на 25 серпня зареєстрували 1,45 млн. вимушених переселенців з Донбасу та Криму. Як повідомляється в інфографіці інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони, в результаті бойових дій на Донбасі за рік загинуло 65 дітей і 165 отримали поранення.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, до Міністерства внутрішніх справ надійшли 525 заяв і повідомлень про зниклих безвісти дітей у Донецькій та Луганській областях впродовж проведення АТО. Про це повідомили у Департаменті громадської безпеки МВС України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ