Суми, каналізаційний колектор
ю У Сумах у критичному стані три колектори

У Сумах прорвало каналізаційний колектор. Масштаби аварії настільки великі, що комунальна техніка не встигає відкачувати каналізаційні стоки, аби ті не потрапили в мережі з питною водою, передає телеканал «24».

Воду в Сумах перекрили для цілого мікрорайону. З сухими кранами вже кілька діб залишається частина житлових будинків. Без води також залишились геріатричний пансіонат та військовий шпиталь. Технічну та питну воду доставляють лише у медзаклади.

«Планові оперативні втручання скасували. Як і деякі фізіопроцедури, для яких необхідне використання великого об’єму води», – розповіла заступник головного лікаря Сумської обласної дитячої лікарні Ольга Гапієнко.

Такі незручності сумчани вимушені терпіти, доки лагодять дірки в каналізаційному колекторі. Він один із найбільших у місті. Працівники водоканалу вже чотири дні розкопують гнилу трубу.

«Тут можна не один річний бюджет Сум покласти на систему водопостачання та каналізації», – розповів заступник міського голови Сум з питань ЖКГ Олександр Журба.

Тим часом місту загрожують нові прориви. Адже у критичному стані перебувають аж три колектори. А щоб їх відремонтувати, потрібно щонайменше 60 мільйонів гривень.

Читайте: Названо причину отруєння сотень мешканців Ізмаїла

Як повідомляв Інформаційний акцент,  нещодавно в Ізмаїлі Одеської області через потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектору в міську водогінну мережу госпіталізували більше 500 осіб.  

БЕЗ КОМЕНТАРІВ