На відремонтованій площі Перемоги просів асфальт
На відремонтованій площі Перемоги просів асфальт

На площі Перемоги, де лише у серпні поклали новий асфальт, з’явилися дві великі ями – покриття не провалилося, але добряче просіло. Про це пише facebook-спільнота «Неинтересный Киев». «Цьому покриттю ще немає і 3 місяців. Натомість встигли до виборів», – йдеться в повідомленні.

Своєю чергою, у «Київавтодорі» запевнили, що вже з’ясовують причини просідання асфальтобетонного покриття. Працівники корпорації та КП ШЕУ Шевченківського району обстежили дану ділянку дороги. «У ході проведення робіт на вищезазначеному об’єкті виконувались роботи лише із заміни верхнього шару асфальтобетонного покриття товщиною 6 см з використанням поліпшеного матеріалу – полімер-асфальтобетону. На момент проведення робіт з капітального ремонту ознак перерозподілу ґрунтових мас виявлено не було», – йдеться в повідомленні.

У «Київавтодорі» намагаються усе списати на природний фактор. Там зазначили, що, мовляв, даний мікрорайон розташований у гирлі річки Либідь, де дуже високий рівень ґрунтових вод, які призводять до перерозподілу ґрунтових мас. А це може призвести до просідання ґрунту та проїжджої частини на поверхні: «Висновок щодо причин просідання буде опубліковано після проведення відповідного дослідження ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. Шульгіна».

Читайте: Заасфальтували «на совість»: у Миколаєві не змогли розвести міст перед кораблями

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ