Михайло Головко
Михайло Головко

Нардеп від «Свободи» Михайло Головко виступив проти намірів урядовців приватизувати рештки державних підприємств, яких в Україні лишилося близько 1800. Про це повідомляє прес-служба партії.

За словами депутата, за роки незалежності України Фонд держмайна дав добро на приватизацію 29 тисяч державних підприємств, з яких вдалося отримати загалом лише 61 мільярд гривень. «Якщо від цієї суми відняти 25 мільярдів надходжень від продажу «Криворіжсталі» та 10 мільярдів від «Укртелекому», то виходить, що решту компаній держава продавала за ціною менше мільйона гривень за кожне, – підкреслив парламентар.

«Чиновники прагнуть продавати все, що лишилося, а суспільство переконане, що слід повертати у власність держави раніше продані компанії, передусім підприємства енергогенерації та енергорозподілу – обленерго, облгази, ТЕЦи, які собі забрали олігархи. Ми вимагаємо проголосувати за наш законопроект, щоби повернути такі компанії державі, аби вони працювали на народ, і надходження йшли в бюджет, а не приватним особам», – зазначив представник «Свободи».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ