Велосипеди
Електричні велосипеди

Звертаючи увагу на шалену популярність електричних велосипедів у Бельгії, міністр транспорту країни Жаклін Ґалан оголосила про наміри модернізувати дорожній кодекс у частині запровадження особливих прав для власників таких транспортних засобів. Про це повідомляє ресурс Еuromag.ru.

Основна ідея полягає у визначенні трьох категорій даного виду транспорту, для кожної з яких будуть прописані різні умови пересування.

Так, електричні велосипеди, що розвивають швидкість до 25 км/год, прирівняють до звичайних велосипедів. Єдина відмінність буде полягати в тому, що управляти електричним велосипедом можна буде лише після досягнення 16 років.

Електричні велосипеди, що розвивають швидкість від 25 до 45 км/год, прирівняють до мопедів класу В. Такі велосипеди потрібно буде реєструвати, оформляти на них страховку і здавати теоретичну частину іспиту на отримання водійського посвідчення.

Електричні велосипеди, що розвивають швидкість понад 45 км/год, прирівняють до мотоциклів з усіма зобов’язаннями, які передбачає даний статус.

Законопроект має пройти стандартну процедуру розгляду. Міністр розраховує, що закон набуде чинності навесні 2016 року.

Читайте: Велосипедистів у Росії можуть прирівняти до екстремістів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ