Луценко
Луценко пригрозив депутатам, що складе з себе повноваження керівника фракції «БПП»

Члени фракції «Блоку Петра Порошенка» знову сваряться – нардепи вчергове звинувачують один одного в корупції. Голова «БПП» Юрій Луценко намагався вгамувати нардепів, але в решті-решт залишив засідання.

Як повідомили самі депутати, на засіданні відбулася розмова на підвищених тонах, пише Українська правда. Основною причиною конфлікту стало інтерв’ю Єгора Фірсова виданню «Главком», де він сказав, що йому соромно сидіти за одним столом із Сергієм Березенком, і звинуватив Ігоря Кононенка в корупції. Свої претензії до депутата висловили Іван Мельничук, Олексій Гончаренко, Юрій Луценко.

Як розповідає один з депутатів, Мельничук попросив, щоби Фірсов вибачився за свої заяви. У свою чергу, нардеп відмовився. Луценко між іншим попросив припинити називати злодіями усіх. «Є два варіанти: або заява тут на фракції про те, що ви пишете в НАБУ, або закрийте рота. Так не можна», – заявив Луценко та пригрозив депутатам, що складе з себе повноваження керівника фракції. Згодом він залишив фракцію, після чого слово взяв Віктор Король, який впродовж 10 хвилин фактично мирив між собою присутніх. Закінчував засідання фракції вже Ігор Кононенко, який спростовував звинувачення на свою адресу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше великий скандал спалахнув під час засідання фракції «БПП» 23 листопада. Група депутатів звинуватила частину керівництва фракції в корупції та організації інформаційних провокацій.

Читайте: В «БПП» міркують, де б знайти прем’єра, який здатен реалізувати завдання уряду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ