Джемілєв
За словами Джемілєва, кримський півострів під дією санкцій може опинитися по інший бік нової «залізної завіси»

Якщо міжнародна спільнота насправді серйозно налаштована підтримати Україну, то має розірвати дипломатичні відносини з Росією. Таку думку в інтерв’ю канадському виданню iPolitics висловив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«Так, міжнародній спільноті слід розірвати дипвідносини з Росією. Відновлення спілкування з РФ означатиме, що нинішня ситуація стагнуватиме та триватиме вічно», – сказав Джемілєв.

Він додав, що міжнародні санкції справляють вплив на Росію, втім, недостатній. Тож необхідне їх посилення.

Джемілєв зазначив, що кримські татари сподівалися на значно більшу підтримку від Заходу під час анексії Криму.

«Звичайно, ми не сподівалися, що армія США приїде до нас та воюватиме із росіянами, втім ми очікували від країн, які б мали підтримати нас, використання всіх можливих заходів, вжиття всіх дипломатичних кроків для зупинки окупації. Однак цього не трапилося», – зазначив лідер кримських татар.

Тепер, за його словами, кримський півострів під дією санкцій може опинитися по інший бік нової «залізної завіси».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Європейський Союз найближчими тижнями обговорить питання продовження проти Росії секторальних санкцій. Про це повідомила Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Моґеріні. Водночас, за її словами, про посилення санкцій наразі не йдеться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ