Utility Settlement Coin
Згодом заплановано старт тестування цифрової валюти, заснованої на технології blockchain, в реальних умовах

Американський, німецький та іспанський банки приєдналися до ініціативи швейцарського банку UBS з просування концепції створення цифрової валюти (Utility Settlement Coin, USC). Ідеєю зацікавився і міжбанківський брокер ICAP, передає Інтерфакс-Україна.

Банкіри вважають, що USC як цифрова модель грошей полегшить рух платежів і розрахунки між банками.

У Deutsche Bank заявили, що заплановано старт тестування цифрової валюти, заснованої на технології blockchain, у реальних умовах.

«Основою для просування концепції стануть успішні початкові дослідження, проведені UBS і Clearmatics. Група сфокусується на фінансовому структуруванні USC, її впливі на структуру ринку, а також питанні інтеграції ринку для створення повністю робочої цифрової валюти для майбутнього використання фінансовими інститутами», – йдеться в прес-релізі Deutsche Bank.

Clearmatics займається розробкою технологічної платформи, яка стане основою для концепції створення USC.

«Активний діалог з центробанками і регуляторами продовжиться з метою забезпечення сильної, ефективної та відповідної регулятивним вимогам структури, в рамках якої використовуватиметься USC», – зазначають в Deutsche Bank.

Концепцію нової валюти впроваджуватимуть поетапно. Спочатку планують залучити до ініціативи нових учасників ринку, а також розширити можливості для підключення.

Варто зазначити, що ідея створення нової валюти з використанням blockchain давно обговорюється на фінансових ринках. Деякі інвестбанки ведуть схожі проекти, що спрямовані на поліпшення поточної системи, коли переказ грошей між банками може займати кілька днів.

Blockchain – це технологія розподілених баз даних (реєстрів), заснована на ланцюжку записів. Вона є стійкою до фальсифікації, перегляду, злому і крадіжки інформації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ