Лаґард
Лаґард вважає, що попри ризики, підйом світової економіки триває

Очільниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард вважає геополітичні ризики, відтік капіталів з деяких ринків, а також падіння цін на сировину – головними ризиками для світової економіки. Про це вона заявила на конференції Інституту міжнародних фінансів, передає Bloomberg.

Щоправда, на переконання Лаґард, попри зростання ризиків, підйом світової економіки триває.

Вона пояснила, що МВФ рекомендує Китаю встановити цільовий показник зростання економіки на рівні 6-6,5%, оскільки китайська економіка проходить період зростання ВВП і поступово переорієнтовується на галузі послуг і споживання.

Нагадаємо, у грудні 2015 року Глава МВФ в інтерв’ю німецькому виданню Handelsblatt повідомила, що в 2016 році факторами ризику для світової економіки стануть перспективи підвищення процентних ставок у США та уповільнення китайської економіки.

Також Лаґард зазначила, що темпи зростання світової торгівлі значно сповільнилися, а падіння цін на сировину становить проблему для сировинних економік, плюс фінансовий сектор у багатьох країнах все ще слабкий.

Очільниця МВФ зазначила, що гальмують зростання світової економіки низька продуктивність, старіння населення і наслідки світової фінансової кризи, а більшості розвинених економік, за винятком США і, можливо, Великої Британії, слід продовжувати дотримуватися вільної монетарної політики.

Читайте: Україна може більше не отримати грошей МВФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ