org_dipg353
Путин, Ле Пен и Трамп продовжують робити все можливе, щоби сприяти якнайшвидшому розвалу Європейського Союзу

Страшну загрозу для Заходу несе чудовисько «ПуТрамПен» – Дональд Трамп, Марін Ле Пен і Владімір Путін. Такий союз підриває єдність, партнерство і підтримку зсередини Заходу, а нинішня виборча кампанія зробила так, що сьогодні США стоять на шляху ізоляціонізму і протекціонізму. Таку думку висловив колишній глава МЗС Данії Уффе Еллеман. Він вважає, що небезпека для Заходу причаїлася не ззовні, а зсередини, пише Berlingske.

На думку екс-міністра, Трамп, Путін і Ле Пен представляють реальну загрозу для всього Заходу. Ця загроза міститься, вважає він, в першу чергу, в цих політиках. Нинішній порядок і безпека західного суспільства засновані на міжнародній політиці, основою якої є договори, альянси та взаємні зобов’язання.

Наразі на чолі Росії перебуває президент Путін, в той час як Ле Пен буде одним з двох кандидатів на пост президента прийдешніх виборів у Франції у другому турі. Імовірність обрання Трампа поки невисока, проте, раніше ніхто і припустити не міг, що він переможе всіх інших кандидатів від Республіканської партії, зазначає колишній міністр.

Дональд Трамп загрожує вийти за межі міжнародних договорів, а також відмовитися від зобов’язань. А це є серйозним і небезпечним викликом.

Еллеман також проводить певну паралель між висловлюваннями Дональда Трампа і ще одного кандидата в президенти – соціаліста Берні Сандерса. Він користується популярністю серед виборців, що може поставити під загрозу успіх демократа Гілларі Клінтон. Трамп і Сандерс виступають проти міжнародних торгових договорів. На їхню думку, американці можуть втратити робочі місця через вільну торгівлю.

«ПуТрамПен» продовжує робити все можливе, щоби сприяти якнайшвидшому розвалу Європейського Союзу. Так, наприклад, раніше Дональд Трамп заявляв про те, що Британії буде краще без ЄС, а Ле Пен у Франції отримує суттєву підтримку від Путіна, зокрема, і фінансову. Такі дії є підтвердження того, що небезпека для Заходу причаїлася зсередини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ