Після вибуху
Після вибуху

«Уночі в Сумах пролунав вибух – знищено приміщення офісу ВО «Свобода» та мою громадську приймальню. Це «гідна винагорода» нам за державницьку позицію, за перешкоджання поширенню сепаратистських структур і настроїв, за нейтралізацію структур Московського патріархату, який постійно веде проросійську пропаганду». Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат України від «Свободи» Юрій Бублик, приймальня якого була розташована у знищеному офісі.

Сумський офіс Свободи
Сумський офіс Свободи

Нардеп наголошує, що здивований позицією правоохоронців: «Спочатку руйнування офісу кваліфікували як вибух, а згодом – як пожежу від побутового короткого замикання. Хоча уламки меблів та вікон аж на протилежній стороні вулиці лежали… Якщо хтось думає нас таким чином залякати – не вийде!.. Нічна оцінка нашої роботи ворогами України стимулює нас працювати ще більше і краще. І ми переможемо!».

Знищений офіс
Знищений офіс

Голова обласної парторганізації Ігор Мірошниченко також переконаний, що нічний вибух – це теракт: «Усі підозри – на недобитків комуняк із «регіоналами», недобитих сєпарів та московських попів, які геть поруч у місті нав’язують українцям «русскій мір». Ті, хто вчинив цей теракт, мають озиратися – ми не СБУ й не МВС… Ми вас дістанемо!».

Після вибухової хвилі
Після вибухової хвилі
Наслідки вибуху
Наслідки вибуху

 

Інформаційний Акцент

 

  • Микола

    Це підтвердження того-що ВО СВОБОДА дійсно бореться за українців. Комуняки, ригонали і досі керують, як в Киеві так і на місцях, одні злодії замінились на інших.
    Свободівці настоящі гегої віддали першими своє життя на майдані, сумлінно воюють з окупатами, а падлюки 5-ї колони жирують та і далі наживаються за рахунок Українців. Час розплати наступить. Люди підтримуйте ВО СВОБОДА, вступайте в її ради ябудемо боротися разом з московськоолгархічними недобитками.