piketuvannya-sudu

Активісти партії «Свобода» зранку 13 вересня розпочали пікетування Подільського райсуду Києва, в якому розпочинається слухання справи щодо трагічних подій біля парламенту 31 серпня 2015 року.

Як повідомляє кореспондент видання Інформаційний Акцент із місця події, серед обвинувачених – 15 активістів, з яких десятеро «свободівців» – четверо народних депутатів України VII скликання, а також волонтери й добровольці російсько-української війни. Слідство інкримінує усім участь у масових заворушення та низку інших злочинів.

Один із обвинувачуваних, народний депутат попереднього скликання, заступник очільника націоналістів Олега Тягнибока Юрій Сиротюк, у коментарі нашому виданню зазначив, що події 31 серпням переслідували дві мети – реалізувати вимогу Путіна щодо зміни української Конституції та знищити партію «Свобода».

«Але план влади провалився, бо зміни до Конституції не внесено, так само, як провалено намір знищити «Свободу» як головного політичного опонента влади. Нині завдання влади – тримати «Свободу» на повідку за допомогою нелюстрованих судів. Але цей суд лише перетвориться на політичний процес над самою владою. Люди нам дали оцінку – останні вибори до місцевих органів влади це чітко засвідчили.  Ми переконані, що рано чи пізно справедливість восторжествує!» – зазначив Сиротюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ