????????????????????????????????????
Головко зазначив, що Лещенко не має жодних справжніх доказів своїх слів

Партія «Свобода» заперечує заяву нардепа Сергія Лещенка про фінансування політсили за рахунок грошей з тіньової каси «Партії регіонів». Про це заявив нардеп-«свободівець» Михайло Головко в ефірі 112 Україна.

«Усі ті заяви Лещенка коментувати навіть немає бажання, враховуючи те, що вже раз він вибачався перед партією «Свобода» за неправдивий коментар. І Аваков суд програв проти Тягнибока, на якого чергову брехню вилив. Хто б ще говорив – Лещенко, цей прикормлений шпигун Григоришина, російського олігарха, який наживається на українцях за електроенергію. Я не хочу коментувати всю цю єресь і дурість», – заявив Головко та підкреслив, що у разі необхідності партія відстоюватиме свою позицію у судах.

За його словами, Лещенко не має жодних справжніх доказів своїх слів. «Що це за матеріали, що це за списки? Завтра я собі намалюю. Це чистий наклеп і брехня», – підкреслив нардеп.

Звинувачення Лещенка прокоментував і глава секретаріату «Свободи» Олександр Мирний. За його словами, якби партію «фінансувала будь-яка інша, владна структура чи хтось із бізнесменів, у «Свободи» було б набагато більше можливостей себе розрекламувати».

«Те, про що він заявляє, нехай опублікує, потім будемо розмовляти. Але, думаю, йому це навряд чи вдасться. Слова пана Лещенка коментувати – себе не поважати», – заявив Мирний у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Як відомо, Сергій Лещенко заявив, що на одній зі сторінок «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, які є в його розпорядженні, виявлено запис про платіж на 200 тис. дол. «ВО «Свобода» з позначкою «членам комісії». Нібито отримав ці кошти депутат від ПР Віталій Калюжний.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ