«Свобода» спростовує заяву Лещенка про фінансування Партією регіонів

????????????????????????????????????
Головко зазначив, що Лещенко не має жодних справжніх доказів своїх слів

Партія «Свобода» заперечує заяву нардепа Сергія Лещенка про фінансування політсили за рахунок грошей з тіньової каси «Партії регіонів». Про це заявив нардеп-«свободівець» Михайло Головко в ефірі 112 Україна.

«Усі ті заяви Лещенка коментувати навіть немає бажання, враховуючи те, що вже раз він вибачався перед партією «Свобода» за неправдивий коментар. І Аваков суд програв проти Тягнибока, на якого чергову брехню вилив. Хто б ще говорив – Лещенко, цей прикормлений шпигун Григоришина, російського олігарха, який наживається на українцях за електроенергію. Я не хочу коментувати всю цю єресь і дурість», – заявив Головко та підкреслив, що у разі необхідності партія відстоюватиме свою позицію у судах.

За його словами, Лещенко не має жодних справжніх доказів своїх слів. «Що це за матеріали, що це за списки? Завтра я собі намалюю. Це чистий наклеп і брехня», – підкреслив нардеп.

Звинувачення Лещенка прокоментував і глава секретаріату «Свободи» Олександр Мирний. За його словами, якби партію «фінансувала будь-яка інша, владна структура чи хтось із бізнесменів, у «Свободи» було б набагато більше можливостей себе розрекламувати».

«Те, про що він заявляє, нехай опублікує, потім будемо розмовляти. Але, думаю, йому це навряд чи вдасться. Слова пана Лещенка коментувати – себе не поважати», – заявив Мирний у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Як відомо, Сергій Лещенко заявив, що на одній зі сторінок «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, які є в його розпорядженні, виявлено запис про платіж на 200 тис. дол. «ВО «Свобода» з позначкою «членам комісії». Нібито отримав ці кошти депутат від ПР Віталій Калюжний.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ