2 червня 2016 року біля Київської міськради зібралася акція з вимогою проведення виборів до районних рад у столиці
2 червня 2016 року біля Київської міськради зібралася акція з вимогою проведення виборів до районних рад у столиці

Партія «Свобода» вимагає проведення виборів до районних рад у столиці. 2 червня 2016 року біля Київської міськради пройшла акція, під час якої «свободівці» разом із представниками інших організацій передали свої вимоги особисто міському голові Києва Віталію Кличку. Про це повідомляє прес-служба партії.

«Вибори до райрад у Києві мали відбутися ще в березні цього року, але тоді їх зірвала рейдерська атака невідомої громадської організації «Наждак». Ми довго шукали, звідки ростуть ці «роги», а тепер ми можемо чітко сказати, що Віталій Кличко причетний до цієї організації. Є рішення про відновлення районних рад, але його блокує виконавча влада. Кличко, зупинивши рішення Київради про звернення до ЦВК щодо проведення виборів до райрад, лише поглиблює системну кризу в столиці. Ми будемо робити все, аби відтворити місцеве самоврядування в Києві, забезпечивши конституційні права містян», – наголосив голова депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Київраді Юрій Сиротюк.

Також він підписав спільну заяву керівників фракцій, в якій політичні сили вимагають від міського голови, секретаря міськради та провладної фракції припинити порушення вимог законодавства і сприяти проведенню децентралізації в місті Києві.

Нагадаємо, що міський голова Віталій Кличко 31 травня 2016 року зупинив звернення Київради до ЦВК щодо призначення виборів до районних рад, за яке проголосували більшість депутатів Київської міськради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ