ВО «Свобода»
ВО «Свобода»

Партія «Свобода» відреагувала на озвучену представниками Музею Західної Фрісландії (Нідерланди) інформацію про буцімто причетність лідера цієї політсили Олега Тягнибока до вимагання викупу за викрадену з музею колекцію картин. Обурені націоналісти вимагають від музейників та представника пошукового агентства «Артіаз» Артура Брандта спростувати цю заяву. В іншому разі готові звернутися до суду. Про це повідомляє прес-служба «Свободи».

Представники політсили також звернулися до Артура Брандта з пропозицією оприлюднити «джерело інформації», яке, за його словами, вказало на причетність Тягнибока до вимагання коштів.

«Переконані, що цим «поінформованим джерелом» виявиться персона, з-за якої стирчать вуха Москви, або ж представники п’ятої колони в Україні. «Свобода» вважає, що зроблене А.Брандтом інформаційне вкидання є цілеспрямованою дифамаційною атакою з метою дискредитації не лише нашого лідера, а й усього націоналістичного руху», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за твердженнями нідерландських музейників, викрадені 10 років тому в цій країні картини знайшлися в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ