«Свобода» закликала голландського музейного експерта розкрити «джерело», яке вказало на Тягнибока

ВО «Свобода»
ВО «Свобода»

Партія «Свобода» відреагувала на озвучену представниками Музею Західної Фрісландії (Нідерланди) інформацію про буцімто причетність лідера цієї політсили Олега Тягнибока до вимагання викупу за викрадену з музею колекцію картин. Обурені націоналісти вимагають від музейників та представника пошукового агентства «Артіаз» Артура Брандта спростувати цю заяву. В іншому разі готові звернутися до суду. Про це повідомляє прес-служба «Свободи».

Представники політсили також звернулися до Артура Брандта з пропозицією оприлюднити «джерело інформації», яке, за його словами, вказало на причетність Тягнибока до вимагання коштів.

«Переконані, що цим «поінформованим джерелом» виявиться персона, з-за якої стирчать вуха Москви, або ж представники п’ятої колони в Україні. «Свобода» вважає, що зроблене А.Брандтом інформаційне вкидання є цілеспрямованою дифамаційною атакою з метою дискредитації не лише нашого лідера, а й усього націоналістичного руху», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за твердженнями нідерландських музейників, викрадені 10 років тому в цій країні картини знайшлися в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ