Активісти «Свободи»
Активісти «Свободи»

Націоналістична партія «Свобода» вважає, що провал голосування за відставку уряду Яценюка підтверджує повний реванш олігархії в Україні. Зупинити цей процес можуть лише дострокові парламентські вибори. Про це йдеться в заяві політсили, поширеній прес-службою партії.

Як наголошують у «Свободі», нинішня парламентська коаліція не виведе країну з глибокої політичної кризи. Про це свідчить відверте небажання фракцій більшості забезпечити стовідсоткове голосування за відставку уряду.

«Збереження посади прем’єр-міністра для Арсенія Яценюка – це демонстративний плювок влади в обличчя українців, 71% яких вимагають відставки уряду мародерів. Щуряча метушня, яку бачила вся країна в парламенті, була організована з однією метою – для подальшого грабунку країни, який планують провести під виглядом приватизації прибуткових та стратегічних державних підприємств. Адже за кілька годин до звіту уряду Верховна Рада 252 голосами «за» ухвалює законопроект авторства одіозного нардепа від «Народного фронту» Андрія Іванчука. Цей закон скасовує норму про обов’язковий попередній продаж на біржі 5-10% акцій підприємства до початку конкурсу – себто норму, яка унеможливлювала заниження ціни активів. Фактично останні запобіжники проти мародерського дерибану державних підприємств знято», – ідеться в заяві.

На переконання націоналістів, останні рішення депутатів засвідчують, що Рада не відображає інтересів українців, а є лише «кишеньковим інструментом у руках олігархічних кланів, проти панування яких повстала Революція гідності».

«Очевидно, що вихід один – перезавантаження парламенту та проведення дострокових виборів. Такий саме крок «Свободи» у липні 2014 року дозволив викинути з Ради комуністів та відверту агентуру Кремля. Такий крок свідомої частини українського політикуму тепер дозволить зупинити остаточний реванш олігархів в Україні», – заявили у «Свободі».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 лютого Верховна Рада України не змогла відправити у відставку уряд Арсенія Яценюка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ