І. Кривецький
І. Кривецький

В інтерв’ю виданню «Цензор. НЕТ» народний депутат України VII скликання від партії «Свобода» Ігор Кривецький укотре підтвердив, що свого часу володів 5-відсотковою часткою в торгово-офісному центрі «Арена-Сіті» у середмісті столиці, яку пов’язують з одіозним олігархом Дмитром Фірташем. Утім, «свободівець» наголосив, що змушений був продати цю частку.

«Я продав. Думаю, Лещенко (нині чинний нардеп від «БПП», свого часу записував інтерв’ю з Кривецьким – ред.) попрацював на Фірташа, щоб я це зробив. До речі, я заплатив податки – близько 10 мільйонів гривень», – розповів «свободівець».

За словами Кривецького, частка у 5% – це 700 квадратних метрів, які він купив не у Фірташа:

«Зі слів Лещенка, вони належали структурі Фірташа. Вони хотіли викупити мою частку. Однак я не хотів продавати, бо це хороше приміщення в центрі міста. Але Лещенко все зробив для того, щоб я передумав. Тоді всі накинулися на мене через те приміщення. Однак це те саме, що ви придбали квартиру, яка становить 3-10 відсотків від будинку. Як можна вас прив’язувати до власника будівлі?! Я думаю, що Лещенко спеціально так вчинив. Хто його попросив – я не знаю.

До речі, про те інтерв’ю. Скажіть мені, будь ласка, чи правильно, з журналістської точки зору, в тексті називати людей кличками? Я перепрошую, але самого Лещенка називають «бородатая женщина»… Я прошу вибачення в Лещенка, що називаю його по кличці, але якщо він приписує клички іншим, то було б чесно, якщо б він підписувався своєю».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кривецький витратив на підтримку українських військових на Сході 47 мільйонів гривень. У великому інтерв’ю виданню «Цензор. НЕТ» він розповів про свій бізнес та відповів на закиди щодо кримінального минулого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ