За словами Слави Рабіновіча, Путін усім набрид своєю грою у божевільного
За словами Слави Рабіновіча, Путін усім набрид своєю грою у божевільного

Російський фінансист, блогер Слава Рабіновіч в ефірі Обозревателя пояснив, чи існує сьогодні небезпека того, що російський Президент Владімір Путін розв’яже Третю світову війну.

«Для того, щоб була Третя світова війна, потрібні, принаймні, табори протиборчих сторін. Потрібні з кожного боку коаліції впливових і сильних країн. Зараз важко назвати хоч одну країну, яка б погодилася воювати на боці Росії. По-друге, Путін і організоване злочинне угруповання накрали трильйони доларів і вивезли їх на Захід не для того, щоб перетворити свої багатства і самих себе у радіоактивний попіл», – зауважив Рабіновіч.

За його словами, політичні заяви Путіна – не більше ніж акторська гра, розрахована виключно на російського споживача.

«Треба розуміти, що Путін у властивій йому манері кричить: «Я божевільний, тримайте мене семеро. Якщо ви не зробите, як я хочу – я підірву весь світ». Це блеф, вже всім набридла акторська гра. Небезпеки ядерного конфлікту і Третьої світової війни немає. Але є проблема того, що буде можлива фатальна помилка або серія таких – як, наприклад, збитий літак на кордоні Туреччини. Кілька таких інцидентів можуть спричинити за собою військове протистояння Росії і НАТО», – пояснив фінансист.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ