Першотравень
«Першотравень» – у минулому

Сьогодні, 1 травня, у центрі столиці, на Бессарабській площі, де колись стояв пам’ятник Лєніну (у народі це місце жартом називають «пеньок»), зібралося близько сотні небайдужих киян, серед них активісти партії «Свобода». Люди казали, що зібралися, аби простежити, як влада не допустить шабашу комуністів у столиці, а в разі її бездіяльності активісти самі допоможуть зупинити провокацію. А біля музею «Великої Вітчизняної війни» лідер комуністів Петро Симоненко отримав порцію кефіру у відповідь на полум’яні промови.

Присутній на Бесарабці колишній міністр екології, заступник голови партії «Свобода» Андрій Мохник в ексклюзивному коментарі виданню Інформаційний Акцент зазначив: «Ми прийшли перевірити дії влади, яка була зобов’язана не допустити сепаратистського, комуністичного шабашу. Коли б влада не впоралася – звичайно ми допомогли б проконтролювати дотримання законності. Але вочевидь, наша тиск на владу, правоохоронців, наше оголошення, що ми діятимемо, аби зупинити провокацію спрацювало і комуністи не прийшли. біля станції метро Арсенальна також зібралися небайдужі кияни, які так само контролюватимуть, аби в столиці не відбулося провокацій. За нашою інформацією комуністи шукають місце на київських задвірках, аби щось там провести».

Андрій Мохник
Заступник голови партії «Свобода» Андрій Мохник

Нагадаємо, що нині у столиці комуністи планували низку заходів на відзначення «дня міжнародної солідарності трудящих». Як повідомив наш кореспондент, біля музею так званої Великої Вітчизняної війни (невдовзі його має бути перейменовано – ред.), де комуністи провели свій мітинг, після виступу ватажка «червоних» Петра Симоненка, якого охороняли численні «тітушки», один зі «свободівців» облив його кефіром.

Симоненко
Симоненко – жертва «кефірної атаки»

Після «кефірної» атаки ображений вождь комуністів був змушений залишати музей не через центральний вхід, а практично тікати «городами» разом зі своєю охороною…

Інформаційний Акцент

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.