СБУ проводить обшуки на одеському підприємстві Коломойського
СБУ проводить обшуки на одеському підприємстві Коломойського

В офісі компанії «Синтез Ойл», яка входить в групу «Приват» олігарха Ігоря Коломойського, в Одесі проводить обшуки Служба безпеки України спільно з прокуратурою Києва. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, передають Українські новини.

За інформацією джерела агентства в «Нафтогазі», обшук проводиться в рамках кримінального провадження щодо нанесення збитків державній нафтотранспортній компанії «Укртранснафта».

«Так, справу веде прокуратура Києва, ми в рамках відкритого ними кримінального провадження виконуємо невідкладні оперативно-слідчі дії», – повідомила вона.

Як відомо, у вересні «Нафтогаз» просив прокуратуру Києва вивчити договір компаній «Укртранснафта» і «Синтез-Ойл» від 2009 року щодо надання послуг з транспортування нафти за маршрутом «Приймально-здавальна дільниця «Одеса» – «Кременчуцький НПЗ» на предмет умисного нанесення збитків колишнім керівництвом держкомпанії на чолі з оголошеним в розшук Олександром Лазорком.

За даними висновків ревізійної комісії, через невигідні контракти «Укртранснафти» з «Синтез Ойл», держкомпанія в 2013-2014 роках отримала 550 млн. грн. збитків.

В кінці жовтня 2015 року Господарський суд Одеської області не дозволив «Укртранснафті» отримати компенсацію від «Синтез-Ойл»  за отримані 312,7 млн. гривень збитків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ