Міліція
Оголошено підозри чотирьом учасникам сутичок під Радою

Спільна слідча група силових відомств щодо подій під Верховною Радою 31 серпня вважає, що йшлося про підготовку і проведення теракту. Про це заявив Генпрокурор Віктор Шокін на зустрічі Президента з керівниками силових відомств, на якій Петру Порошенку доповіли про перші результати оперативно-слідчих дій щодо кривавих подій під парламентом, прес-служба Президента.

Порошенку повідомили про 18 затриманих, щодо яких ухвалюють рішення стосовно міри запобіжного заходу. «Заходи щодо встановлення замовників вчорашньої провокації тривають», – йдеться у повідомленні.

За даними силовиків, трагічний мітинг організували політичні партії «Свобода», «Укроп», «Радикальна партія України», інші організації. Крім того, встановлено «кримінальні правопорушення за участю колишніх народних депутатів України». За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, їх найближчим часом викличуть на допит для з’ясування міри їхньої участі в подіях.

За інформацією від Генерального прокурора, спільна слідча група отримала додаткові данні, які дозволяють кваліфікувати дії зловмисників під час «провокацій» біля парламенту як «підготовку, організацію та проведення терористичного акту». Шокін також запевнив, що слідство має завершитися в найкоротші терміни. «Вже є 4 особи, яким оголошені підозри. Ще багатьом учасникам будуть оголошені підозри сьогодні-завтра», – сказав він.

Генпрокурор також висловив переконання, що «скоро усі дізнаються і про замовників, і про організаторів, і про виконавців цих злочинів”.

У зустрічі з президентом узяли участь секретар РНБО Олександр Турчинов, генпрокурор Віктор Шокін, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова СБУ Василь Грицак.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у понеділок, 31 серпня, під Верховною Радою сталися сутички між силовиками та мітингувальниками, які вимагали не ухвалювати зміни до Конституції. Після голосування біля будівлі парламенту почалися масові заворушення. За останніми даними, внаслідок зазначених сутичок понад 150 людей дістали травм різного ступеня тяжкості, три людини загинули.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ