Бійці СБУ
В Авдіївці затримано підозрюваного у причетності до спецслужб РФ

Служба безпеки України проводить спецоперацію в місті Авдіївка Донецької області. Силовики затримали чотирьох підозрюваних. Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт, передає УНН.

«Наразі затримано чотирьох підозрюваних. Троє з них, можливо, брали участь у незаконній діяльності у складі диверсійно-розвідувальних груп (бойовиків, – ред.), а четвертий підозрюється у причетності до діяльності іноземних спецслужб. Мова йде про спецслужбу Російської Федерації», – повідомив Тандіт. Також він підтвердив, що в Авдіївці проходить спецоперація військових та СБУ. Під час її проведення було затримано й допитано близько 100 осіб, більшість з яких відпустили.

Нагадаємо, люди в соціальних мережах повідомляють, що у місті Авдіївка Донецької області військові заходять в оселі людей та перевіряють документи у громадян. Додамо, що 10 грудня СБУ провела спецоперацію в Красногорівці. Операція проводилася за принципом «в кожен будинок», у результаті чого було затримано 85 осіб, ймовірно причетних до діяльності угруповань «ДНР/ЛНР».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ