4c7133e-1
Ілля Богданов був кадровим офіцером ФСБ, а 2014 року перейшов на бік України

Спецслужби РФ планували вбити екс-офіцера російських спецслужб, блоґера Іллю Богданова, який раніше перейшов на бік України. Українські правоохоронці запобігли злочину. Про відповідну спецоперацію повідомив глава СБУ Василь Грицак, передає Українська правда.

За словами Грицака, затримали групу громадян України, які дали свідчення, що до цього злочину причетний колишній депутат Харківської обласної ради Володимир Розсоха.

Глава СБУ зазначив, що це вже друга спроба замаху на Богданова – першій спецслужба запобігла в лютому 2015 року.

51f07b1-15151257-1145076245560128-1-1У жовтні 2015 року затримали кілера, згодом його засудили до 8 з половиною років в’язниці. За словами Грицака, його завербували співробітники ФСБ в російському Бєлгороді.

«Цього разу ми отримали інформацію, що Іллю Богданова викрали, незаконно утримують і планують переправити до Російській Федерації», – повідомив глава СБУ.

За його словами, Богданова викрали в Києві та переправили до Харкова. За задумом російських кураторів, його мали вбити, а труп переправити до Росії.

Нагадаємо, про зникнення в Києві Богданова стало відомо 14 листопада.

«До столичних правоохоронців звернулися друзі і знайомі Іллі Богданова і повідомили про те, що востаннє спілкувалися із ним 12 листопада 2016 року. З того часу на зв’язок він не виходить і його місцезнаходження – невідоме», – йшлося у повідомленні відділу комунікації поліції Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ