fransua-fiy-on
Фійон випереджає Жюппе з результатом 57% проти 41%

Франсуа Фійон, який виступає за скасування санкцій проти Кремля, став переможцем теледебатів з Аленом Жюппе напередодні наміченого на 27 листопада голосування, що визначить кандидата від партії «Республіканці» на участь у президентських виборах, передає Укрінформ.

Під час дебатів йшлося про необхідні реформи у Франції та про зовнішню політику, зокрема, щодо РФ. Якщо Жюппе схиляється до м’яких реформ і виступає за збереження санкцій проти РФ, то Фійон заявив, що доб’ється зниження безробіття і відновлення потенціалу країни завдяки жорсткій економії. Також висловився за скасування санкцій проти РФ.

За словами Фійона, санкційна політика Заходу «провалилася», не давши нічого, крім «розорення європейських фермерів». Він також заявив про відповідальність за розпалювання конфлікту на сході України і наголосив, що готовий до співпраці з РФ щодо Сирії.

Своєю чергою, Жюппе виступив проти зближення з Владіміром Путіним, який «не припиняє говорити про холодну війну». Якби Жюппе переміг на виборах, то в переговорах з РФ наполягав би на виконанні Мінських угод і на неприйнятності анексії Криму.

За результатами теледебатів, за Фійона готові віддати свої голоси 71% виборців консервативного табору. Ален Жюппе, який у минулому теж очолював уряд Франції, залучив на свою сторону лише 28% консерваторів і правоцентристів. Згідно з аналізом думок всієї телеаудиторії, Фійон випереджає Жюппе з результатом 57% проти 41%.

Нагадаємо, що перші підсумки праймеріз у Франції залишили поза президентськими перегонами екс-главу держави Ніколя Саркозі.

У Франції вважають, що на президентських виборах в 2017 році основна боротьба розв’яжеться між кандидатом від правоцентристів і лідером французької ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен, яка також вирізняється своїми симпатіями до господаря Кремля.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ