ted-kruz
Тед Круз був одним зі співавтором Ukraine Support Act – документа, який ухвалив Конґрес США на підтримку України

Новообраний президент США Дональд Трамп продовжує збирати нову команду. За даними ЗМІ, він розглядає кандидатуру свого колишнього внутрішньопартійного суперника на виборах, сенатора від штату Техас Теда Круза на посаду генерального прокурора Сполучених штатів, пише Bloomberg.

За даними видання, Круза бачили неподалік «Трамп Тауер» в Нью-Йорку, де він відвідав Трампа. Однак сам Круз не підтвердив інформацію про свою можливу роботу в команді нового президента.

Тед Круз вважався головним суперником Дональда Трампа в боротьбі за номінацію від Республіканської партії, але відмовився від подальшої боротьби на початку травня після поразки на праймеріз в Індіані. У липні Круз не підтримав кандидатуру Трампа на з’їзді республіканців у Клівленді, на якому той був проголошений офіційним кандидатом на пост президента США. В кінці вересня Круз оголосив, що все ж таки підтримає Трампа на виборах.

Варто зазначити, що Тед Круз був одним із співавтором Ukraine Support Act – документу, який ухвалив Конґрес США на підтримку України.

Круз вважає, що санкції проти Росії мають бути доповнені конкретними кроками, а саме розміщенням систем протиракетної оборони у Польщі та Чехії, диверсифікацією ресурсів для Європи та посиленням ролі США в Європі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, одним з провідних кандидатів на посаду Державного секретаря США в уряді Дональда Трампа є Джон Болтон, який протягом останніх років виступав за озброєння України та надання їй перспективи членства в НАТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ