Біля Ради мітингують прихильники Корбана3 листопада на площі Конституції перед Верховною Радою проходить мітинг на підтримку лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана. Кількість учасників мітингу становить кілька сотень людей, передає Інтерфакс-Україна.

До прихильників партії «Укроп» приєдналися активісти Радикальної партії та інші громадські активісти. Вони тримають плакати з написами: «Наші права порушені – тому ми під Верховною Радою», «Свободу політичним в’язням!», «Свободу Корбану!». Зі сцени виступають народні депутати та громадські діячі. Пізніше мітингувальники прийшли під ізолятор тимчасового утримання СБУ в Аскольдовому провулку з вимогою звільнення Корбана.

Нагадаємо, 31 жовтня в Дніпропетровську співробітники СБУ затримали бізнесмена і лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана. ГПУ звинувачує його у привласненні, розтраті майна (ч. 5 ст. 191 КК) і незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 1. ст. 289 КК), а також у створенні організованої злочинної організації. Серед нібито наявних у ГПУ доказів у справі злочинного угруповання в Дніпропетровську – підроблені печатки, акумулювання у фондах грошових коштів, викрадення людей, наявність приватного автомобіля для прослуховування, зброя.

Президент України Петро Порошенко зазначає, що розслідування у справі Корбана має проходити максимально прозоро, і заявляє, що найближчим часом країна має почути нові прізвища тих, хто буде притягнутий до відповідальності. А от на думку екс-губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, жодних кримінальних злочинів за лідером «Укропу» немає, а «справа Корбана – це чиста політика».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ