Біля будівлі Ради вимагають звільнення Корбана

Біля Ради мітингують прихильники Корбана3 листопада на площі Конституції перед Верховною Радою проходить мітинг на підтримку лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана. Кількість учасників мітингу становить кілька сотень людей, передає Інтерфакс-Україна.

До прихильників партії «Укроп» приєдналися активісти Радикальної партії та інші громадські активісти. Вони тримають плакати з написами: «Наші права порушені – тому ми під Верховною Радою», «Свободу політичним в’язням!», «Свободу Корбану!». Зі сцени виступають народні депутати та громадські діячі. Пізніше мітингувальники прийшли під ізолятор тимчасового утримання СБУ в Аскольдовому провулку з вимогою звільнення Корбана.

Нагадаємо, 31 жовтня в Дніпропетровську співробітники СБУ затримали бізнесмена і лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана. ГПУ звинувачує його у привласненні, розтраті майна (ч. 5 ст. 191 КК) і незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 1. ст. 289 КК), а також у створенні організованої злочинної організації. Серед нібито наявних у ГПУ доказів у справі злочинного угруповання в Дніпропетровську – підроблені печатки, акумулювання у фондах грошових коштів, викрадення людей, наявність приватного автомобіля для прослуховування, зброя.

Президент України Петро Порошенко зазначає, що розслідування у справі Корбана має проходити максимально прозоро, і заявляє, що найближчим часом країна має почути нові прізвища тих, хто буде притягнутий до відповідальності. А от на думку екс-губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, жодних кримінальних злочинів за лідером «Укропу» немає, а «справа Корбана – це чиста політика».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ