Марін Ле Пен
Прихильники Путіна програли вибори у Франції

«Національний фронт» на чолі з палкою прихильницею господаря Кремля Марін Ле Пен з тріском програв у другому турі регіональних виборів у Франції. Крайнім правим не вдалося здобути лідерство в жодному регіоні, повідомляє Укрінформ.

Згідно з попередніми даними, на регіональних виборах у Франції в результаті другого туру голосування перемогу отримали представники опозиційної правої партії «Республіканці», які здобули лідерство у сімох з 13 регіонів. Соціалісти утримали більшість у п’ятьох регіонах, а ультранаціоналісти з «Національного фронту – не отримали більшості в жодному. Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Національний фронт» лідирував після першого туру голосування минулої неділі, претендуючи на 6 з 13 регіонів країни.

Нагадаємо, що у неділю, 13 грудня, у Франції проходив другий тур регіональних виборів. За лідерство в національних радах Французької Республіки боротьбу вели представники трьох політичних сил: Соціалістичної партії чинного президента держави Франсуа Олланда, опозиційного об’єднання «Республіканці» колишнього президента Ніколя Саркозі та партії «Національний фронт» на чолі з Марін Ле Пен. Перший тур виборчих перегонів відбувся 6 грудня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ