10-кімнатний будинок Азарова площею 700 квадратних метрів продають за 4,9 млн. євро
10-кімнатний будинок Азарова площею 700 квадратних метрів продають за 4,9 млн. євро

Компанія L.A.D.A. Holding Anstalt, що належить Олексію Азарову, виставила на продаж будинок у віденському районі Штрель-Ґассе. Про це повідомив у своїй сторінці у Facebook австрійський журналіст Гервіґ Ґеллер.

10-кімнатний будинок площею 700 квадратних метрів продають за 4,9 млн. євро. Категорія об’єкту – родинна вілла (familienvilla).

Також L.A.D.A. Holding Anstalt досі не може продати будинок в австрійському містечку Маріацелль (федеральна земля Штирія), який було виставлено на продаж восени 2015 року. За останні місяці його вартість знизилася з 900 тисяч до 750 тисяч євро.

Журналіст вважає, що будинок у Штрель-Ґассе призначався саме для колишнього українського прем’єра, який збирався там проводити час на пенсії.

«Я майже впевнений, що свого часу тут дуже хотілося оселитися Миколі Яновичу, – зауважує Ґеллер. – Між 2012 і 2016 року тут ще тривало активне будівництво – побудували солідну сторожку для охорони, додали балкон над входом й, напевно, ще багато чого».

Як повідомлялося, 29 січня 2016 року Генеральний суд Європейського Союзу скасував санкції проти сина Азарова, які діяли з 6 березня 2014 року. До того ж, на відміну від його батька на Олексія Миколайовича Азарова відтепер не поширюються нові обмеження, оскільки його особисті дані цього разу не були підтверджені суду українськими правоохоронцями.

Для з’ясування ситуації з представниками суду мав зустрітися заступник генерального прокурора Віталій Касько. Однак, як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 лютого він подав у відставку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ